Miałem podobnie, ale udało mi się wynegocjować z bankiem lepsze warunki spłaty, co dało mi oddech. Uważam, że warto porozmawiać z kimś, kto zna się na prawie cywilnym i ma doświadczenie w takich sprawach. Znalazłem też grupę wsparcia w moim mieście, gdzie ludzie dzielą się swoimi historiami i strategiami. To niesamowite, jak wiele można się nauczyć od innych.